חינה והפרשת חלה

 

אחותי כלה מתמחה בהפקת אירועים יחודיים לנשים:
מסיבת מקווה, חינההפרשת חלה וסעודת אמנים, הרצאות לנשים, מסיבות בת מצווה, ימי הולדת 
ועוד ...

אין שתי מסיבות אותו דבר !! נכון שכיף וצחוקים, התרגשות ודמעות של אושר הן חלק מכל מסיבה, אך כל מסיבה היא אחת ומיוחדת, ומותאמת גם לאופי של הכלה וגם לבנות המשתתפות, למיקום ולסגנון הערב.

מסיבה עם אחותי כלה כוללת שילוב של מסיבת חינה ו/או הפרשת חלה עם חפלת ריקודים צבעונית ושמחה במיוחד עם מערכת הגברה מקצועית.. ובנוסף -


 ♥ פינת חינה אותנטית    ♥ טקס חינה מלא ומרגש    
♥ תלבושות חינה והמון אביזרים שעושים שמח   ♥ מעגל ברכות והרמת לחיים  
♥ טקס "ברכת כלה" יחודי ועוד המון הפתעות..

 

הפקת אירועים ייחודיים לנשים

מסיבת חינה בבית - איך עושים את זה?

אם את מתכננת לערוך טקס חינה בבית, את בטח שואלת את עצמך - ממה להתחיל? הכתבה הבאה תדריך אותך בקלות - איך לערוך חינה בבית מא' ועד ת'.. 

להמשך...


________________________________________________________ 

מסיבת חינה בערב המקווה 

המון כלות מתלבטות האם לערוך טקס חינה באולם עם הפקת חינה הכוללת אוהל חינה, די ג'יי וצלם ושלוש מנות לאורחים.. או אולי דווקא ללכת על חינה יותר "אמיתית" - מרגשת ואותנטית, אינטימית אבל מלאת שמחה :) ומה עם שילוב של מסיבת מקווה וחינה? אז מה לבחור, ואיך באמת להחליט? ובכלל, האם יש בחירה נכונה - איזו "חינה" לערוך? האם לא מספיקה השייכות שלי - הכלה- לעדה מסוימת?

להמשך...


________________________________________________________ 

חינה - הפעלה למקווה

ההכנות לחתונה מתחילות לפעמים יותר משנה לפני הערב הגדול: אולם, צלם, שמלת כלה, דיג'יי והזמנות, ועוד ועוד.. יש גם מסיבת רווקות, שבת חתן, ואולי גם חינה, ואז - רגע לפני - ערב המקווה! זהו הערב בו יורדות המסכות והזיקוקים ובו - המסיבה האמיתית שלך - נטו! ערב שכולו טוהר ויופי... 

להמשך

  ________________________________________________________

הפרשת חלה - האם יש קשר בין כלה לחלה?

לא משנה מאיזו עדה את, מסורתית או חילונית, מאיפה את בארץ ובמה את עוסקת, בוודאי שמעת על המצווה הנשית המפורסמת ביותר בסגולותיה - מצוות הפרשת חלה! מה הקסם של החלה, ואיך יכול להיות שכמעט אף אחת לא תוותר על השתתפות בערב כזה, והאם כדאי לערוך סדנת הפרשת חלה לפני החתונה?
________________________________________________________ 

  
חפש