דף הבית >> כתבות >> הפעלה למקווה
 

הפעלה למקווה

תחשבי על זה.. זו את שהתרוצצת לחפש אולם, למדוד בפעם המליון את שמלת הכלה, מצאת את המזכרות המושלמות לאורחים בחתונה, והרשימה עוד ארוכהההה... בקרוב, קרוב מאד, החתונה מגיעה, ולפניה, ערב קסום במיוחד - ערב המקווה שלך. זהו הערב שלך ורק שלך, שהרי ידוע שלא מתראים עם החתן אחרי המקווה (כן, זה בהחלט משתלם..) ובו נהוג להזמין את הצד הנשי שלך: חברות, דודות, סבתות, גיסות וכו' שחוגגות איתך - באמת - את ההתרגשות של "הרגע שלפני". המתח והלחץ בשיאו, הטבילה במקווה טהרה, נהוג לחשוב, מלחיצה ומאיימת, אך כל הכלות מבינות שהטבילה פועלת בדיוק הפוך! כל הלחץ של הרגע האחרון כאילו נשטף במי המקווה, והעול יורד ממך, ואת מרגישה שעכשיו את מוכנה לחתונה. במיוחד כשבבית מחכה לך חגיגה אמיתית - מלאת רגש ושמחה- כזו שאפשר לחגוג רק במסגרת אינטימית כזאת. האמהות נפגשות, החברות מביאות המון אנרגיה חיובית, הברכות זורמות בהתרגשות, וכולן מחכות רק לך.

הזמנת מפעילה חיצונית למשפחה בערב המקווה, בהחלט עוזרת להפיג את המתח והעול של "הפקת" עוד ערב חגיגי במירוץ לחתונה. המפעילה תעביר את הערב בנעימות ובמקצועיות, תוך חיבור רגיש בין הגילאים השונים של המשתתפות, היחסים בין המשפחות, הסגנון והעדה וכו', כך שהאמא של הכלה תוכל ליהנות ולהשתתף בשמחה, ללא צורך בדאגה ל-"איך נעביר את הערב"? משפט שאני שומעת המון מסביר את הכל: "לא ידענו שאפשר לעשות מערב מקווה חגיגה כל כך מרגשת ומושקעת" , "תודה לא-ל שהלכנו עם הלב והזמנו אותך ולא השארנו את זה לעצמנו" ו"איך לא חשבו על קודם?"

ההשקעה היא בהחלט אפסית, יחסית להוצאות העצומות של החתונה, על כל נספחיה, במיוחד אם חוסכים הפקת חינה שלרוב תעלה לכם כ- 30 אלף ש"ח..
טקס חינה במקווה הוא אינטימי יותר, מרגש ושמח ומשתף את כ-ל האורחות, ואף נותן ברכה וסגולה לרווקות שסביבך. חינה היא טקס מלא ברכה ושפע שמתאים מאד לערב מקווה נשי.

מי שתרצה להוסיף נופך רוחני לערב תערוך הפרשת חלה - שכידוע היא סגולה עצומה לכל הברכות. תמיד תמיד יש שיתוף פעולה מצד האורחות, שמתרגשות ומבקשות ברכות שונות, ונהנות מאד מסעודת האמנים שאנו עורכות.

אז מה אמרנו? אל תוותרי על מסיבת מקווה + חינה מושלמת! זה מגיע לך! תשאלי את אמא שלך וכל חברה נשואה שיש לך- את ערב המקווה לעולם לא שוכחים!! שיהיה במזל, ובשמחה.. 
                                                                                                                            לגלרית תמונות - חינה במקווה

                                                                                                                                 <<<<< חזרה למאמרים